06 51 29 33 00|info@innerjewels.nl

Schakelhanger Blossom

175,00

Dit tere bloempje heeft meerdere symbolische betekenissen. De vorm zoals een vergeet-me-nietje wordt gebruikt door de stichting Alzheimer Nederland. Maar de bloesem is ook een teken van een prachtig nieuw begin. Een teer ontluiken.

Dat laatste slokje melk gooi je natuurlijk niet weg. En het maakt niet uit of de melk wat langer in de diepvries bewaart is, het kan in jouw unieke sieraad verwerkt worden. In het bloemhartje kan de melk verwerkt worden.

Voorraad

Deze hanger maak ik speciaal voor jou in je eigen favoriete kleur(en).

Beschrijving

Moedermelk Blossom schakelhanger

Materiaal: zilver
Stijl: Blossom
Schakel: InnerJewels stijl
Afmeting blossom: 10 mm
Afmeting schakelhanger: 30 mm
Afwerking: gepolijst

Handgemaakt, krachtig en uniek

Alle sieraden van InnerJewels worden met aandacht en liefde in onze eigen ateliers gemaakt. We gebruiken alleen duurzame en eerlijke edelmetalen voor jouw sieraad. Deze hanger kan in verschillende kleuren gemaakt worden. De melk wordt in dit sieraad altijd herkenbaar en apart in het bloemhartje verwerkt.

edelstenen
Hoe gaat dat met de melk?

Na ontvangst van de bestelling en betaling, krijg je een waterdicht kokertje en een retourenvelop toegestuurd. Het enige dat je hoeft te doen is het kokertje vullen met jouw borstvoeding, liefst het vette gedeelte van de melk. Daarna goed sluiten en posten.

Hoeveel melk?

Voor een moedermelk-sieraad is 5 ml of 3 theelepeltjes melk voldoende. Het is geen enkel probleem als de melk wat zuurder wordt. En elke soort borstvoedingsmelk is goed, of het nu de magere of de vettere variant is. De melk mag ook langere tijd in de diepvries hebben gelegen.

Hoeveel melk?

Voor een moedermelk-sieraad is 5 ml of 3 theelepeltjes melk voldoende. Het is geen enkel probleem als de melk wat zuurder wordt. En elke soort borstvoedingsmelk is goed, of het nu de magere of de vettere variant is. De melk mag ook langere tijd in de diepvries hebben gelegen.

Deze schakelhanger met een blossom erin is ook mooi samen met:

Verpakking

Uiteraard wordt je mooie nieuwe sieraad in een handgeschept doosje mooi verpakt en veilig verzonden.

 

verpakking

Veilig betalen

Bij InnerJewels betaal je 100% veilig in een beveiligde SSL verbinding. Je kunt kiezen uit afhalen in het atelier of verzekerd verzenden. Je kunt het hele bedrag in 1 keer betalen zonder extra kosten via iDeal, Bancontact of met een directe bankoverschrijving. Gebruik je Paypal dan betaal je 4% extra.
Naast deze mogelijkheden bieden we een service waarmee je kunt betalen in maximaal 3 termijnen. Hiervoor rekenen we een extra bijdrage van 2% over het aankoopbedrag.

Verzenden en retourneren

  • Gratis verzenden in Nederland
  • Verzenden, mits op voorraad, binnen 48 uur
  • Veilige verzending via PostNL
  • Retourneren van sieraden met je DNA erin is niet mogelijk.

 

gratis-verzenden

Wij zijn dol op cadeautjes!
Jij ook?

Begin direct met sparen

Meld je dan nu aan en krijg je eerste Edelsteentjes waar je bij MiniJewels mee kunt betalen.

Titel

Ga naar de bovenkant