Een heel speciale hanger geschikt voor asverwerking, met of zonder het kleurrijke emaille.
We maken deze heel persoonlijke hanger graag speciaal voor jou.
€175,00
Een heel speciale hanger geschikt voor asverwerking, met of zonder het kleurrijke emaille.
We maken deze heel persoonlijke hanger graag speciaal voor jou.
Alle sieraden van InnerJewels worden met aandacht en liefde in eigen atelier gemaakt. Je kunt de hanger naar eigen wens en smaak personifiëren.
Na ontvangst van de bestelling en betaling, krijg je een waterdicht kokertje en een retourenvelop toegestuurd. Het enige dat je hoeft te doen is het kokertje vullen met wat as. Daarna goed sluiten en posten.
Voor een as-sieraad zijn 2 theelepeltjes voldoende. Het beste resultaat ontstaat met fijne as. Dit laat zich mooi in de emaille bakken.
Het sieraad met emaille wordt in de oven gebakken, op ongeveer 750 – 800 graden. Tot slot voegen we de as op het emaille toe. Na het bakken is de as duurzaam verbonden met de glaslaag. Het emaille is lichtvast en kan tegen water en de zon….