Ben je geboren tussen 21 november en 20 december?
Dan ben je van sterrenbeeld een Boogschutter.
Herken je deze algemene karaktereigenschappen die passen bij een Boogschutter?
Een boogschutter is vaak sociaal en hulpvaardig. Natuurmens. Hij of zij kan meestal niet goed tegen beperkingen van de persoonlijke vrijheid (laten we eerlijk wezen, wie wel…). Heeft vele idealistische doelen. Is vaak spiritueel en gevoelig.
Ben je een Boogschutter en ben je benieuwd welke edelstenen het beste bij jou passen? Maak vrijblijvend een afspraak met me. Dat kan life zijn, we kunnen bellen of mailen of een online afspraak plannen.
Er zijn verschillende stenen mogelijk als een Boogschutter wat meer aandacht wil schenken aan de groei van zijn persoonlijkheid.
‘Ik heb ondertussen best een hele collectie sieraden én stenen uit de Inner Jewels serie van Irene Schildkamp. Armband, ketting, ringen en oorbellen. Irene voelt precies aan welke steen passend is bij jou en waar deze jou in kan versterken. Ze test dit ook uit en laat jou ook voelen of de steen iets voor je doet. Irene leert je ook welke stenen goed met elkaar te combineren zijn. Ben nog steeds heel blij met alle sieraden en wissel regelmatig van steen, passend bij wat ik die dag ga doen.’
Marjon Tjepkema
Ben je geïnteresseerd in een sieraad voor dit sterrenbeeld? Heb je een wens? Maak vrijblijvend een afspraak om te overleggen met me.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief voor inspiratie en de nieuwste sieraden.
Alleen op afspraak.
Oude Weerseloseweg 1a
7595 MX Weerselo
06 233 79642
E: irene@innerjewels.nl
Lid vereniging Nederlandse Emailleurs
Lid van het Nederlands Gilde van Goudsmeden
KvK: 08104022
BTW: NL001201063B89
NL89KNAB 0256 4699 89
Herinneringssieraden:
RememberJewels.nl sieraden met een dierbare herinnering.
Links
www.goudsmid-info.nl