Kleureffecten

De manier van het aanbrengen van het emaille is nogal bepalend voor de uitstraling van je herinneringssieraad.

moedermelk-sieraad-kleureffect-buren-450x450-1

De twee kleuren worden naast elkaar aangebracht. De kleuren mengen niet maar lopen iets door elkaar heen. Contrasterende kleuren zijn hierbij mooi.

kleurverwerking-vrouwelijke-energie

Met zwarte emaille wordt een dunne spiraal gemaakt. Het symbool voor de vrouwelijke energie.

moedermelk-sieraad-kleureffect-tree-of-life-450x450-1

Het levens-takje wordt met zwarte emaille gemaakt. Kies er je favoriete kleur(en) bij. Op lichtere kleuren komt het takje mooi uit.

moedermelk-sieraden-kleureffect-horizon-450x450-1

De donkerste kleur is als een sliertje- horizon- aangebracht net onder het midden van het sieraad. Daar wordt de as op versmolten. Kies er twee contrasterende kleuren bij voor een duidelijk effect.

De weg van de liefde blijft stromen.  Dit kleureffect wordt heel dun met zwarte emaille gemaakt. Daarna worden je favorieten kleuren verwerkt. Niet te donkere kleuren geeft een mooi resultaat.

Hier worden de kleuren als in een schilderij vrij aangebracht. De hechtingskleur, waar de as in wordt verwerkt, is hierbij de leidraad.

Geboortestenen

Voor moeders

Herinnering

Vingerafdrukken

Edelstenen

Veelgestelde vragen

Onderhoud